Zgorzelski o Polskim Ładzie PiS: to uderzenie w przedsiębiorców

Nie dziwie się, że PiS nie zważa na przedsiębiorców w programie Polski Ład. Oni nie będą na nich głosować. Jarosław Kaczyński o tym wie. Dało się to odczuć w ostatnim jego wywiadzie – mówił Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL, w programie Fakty po Faktach.

Ludowcy zwracają uwagę, że tak zwany Polski Ład, często nazywany też Nowym Wałem PiS, to projekt gigantycznej podwyżki podatków, którzy uderzy w całe społeczeństwo. Podwyżka podatków spowoduje bowiem podwyżkę cen we wszystkich branżach a więc rzekome zyski z programu, zostaną skonsumowane przez podwyżki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Eksperci mówią wręcz o największych podwyżkach podatków od 30 lat – zwracają uwagę ludowcy. I zapowiadają twardą walkę ze szkodliwymi pomysłami, które zrujnują polskie firmy i polskie rodziny.