25 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieTo nie jest głosowanie Lex TVN. To głosowanie o zakończeniu sojuszu z...

To nie jest głosowanie Lex TVN. To głosowanie o zakończeniu sojuszu z USA

Jeśli ktokolwiek myśli, że posłowie będą głosowali dzisiaj sprawę ustawy likwidującej ostatnią dużą niezależną stację telewizyjną w Polsce to się myli. Tak naprawdę głosowany będzie wniosek o zakończenie sojuszu Polski z USA. Relacje naszego kraju z Ameryką są dzisiaj bardzo złe, po przegłosowaniu Lex TVN przyjaźń zakończy się. To jak wypowiedzenie wojny.

Kaczyński tym krokiem przejdzie do obozu ludzi współpracujących z Putinem a Polska rozpocznie powolny marsz do wyjścia z Unii Europejskiej. To realizacja rosyjskiej agendy, planu dezintegracji Unii oraz przejęcia kontroli nad krajami ościennymi wobec Rosji. W planach Putina jest bowiem stworzenie nowego pierścienia ochronnego, składającego się z krajów nadbałtyckich, Polski, Węgier, Słowacji i Rumunii. W tych wszystkich krajach rosyjska agentura i współpracujący z nią politycy robią bardzo dużo, żeby to się udało.

Reklamy

Gdy ujawniono, że Jarosław Kaczyński przez półtora roku spotykał się z rosyjskim szpiegiem i pił z nim wódkę, wiele osób zwracało uwagę, że z tych spotkań mogą być nagrania, które stanowią doskonały materiał do szantażowania prezesa PiS. W ten sposób Rosjanie mogą trzymać nad nim pełną kontrolę i pozwalając mu realizować chore ambicje kierują w stronę wyjścia Polski z Unią Europejską.

Głosowanie w Sejmie nie dotyczy tylko Lex TVN. Tak naprawdę to wyznaczenie nowego kierunku dla Polski, na wschód, w przepaść. I o to toczy się stawka. Naiwnością byłoby sądzić, że jest inaczej.

 

Musisz o tym wiedzieć!