[Counter-Box id="1"]

Wolna Polska tropi ludzi kaczyzmu. Na liście dekaczyzacji do zwolnienia 25 000 osób” – chciałbym się kiedyś doczekać takiego tytułu – napisał jeden z bardziej rozpoznawalnych internautów, Genezyp Kapen. Pomysł jest słuszny, ale nie tylko o zwolnienie ich z pracy tu chodzi.

Demokratyczna Polska stoi przed dwoma wielkimi wyzwaniami. Po obaleniu dyktatury Kaczyńskiego trzeba nie tylko oczyścić urzędy z ludzi, którzy go zniszczyli, ale też odebrać im niesłusznie pobrane wynagrodzenia oraz dopilnować by nigdy nikt nie doszedł do władzy w taki sposób, by zagrozić wolności, wolnym mediom i demokraci. To część pierwsza. Drugie wielkie wyzwanie to odbudowa kraju, instytucji, prawa, gospodarki i edukacji po zniszczeniach, jakie kaczyzm spowodował. Zniszczenia także w głowach dużej części społeczeństwa.

Reklamy

Musimy przywrócić etos pracy, naukę stałego rozwoju, rozwinąć odwagę oraz innowacje, premiować ludzi, którzy coś tworzą i rozwijają, wspierać firmy, tworzyć stabilne prawo, zmieniać świat na lepsze. Dzisiaj Polska pogrąża się w mrokach kaczyzmu a najlepsi ludzie masowo stąd uciekają.

To zadanie i wysiłek godny tytana. Razem sobie poradzimy – potrzebujemy tylko impulsu, by zwyciężyć i zmienić ten kraj na lepsze. Bo Polska może być piękna, otwarta, przyjazna i bezpieczna. Może być oazą szczęścia i rozwoju, miejscem dla rodzin i seniorów, miejscem wielkich szans i szybkiego rozwoju. Może być krajem gdzie dużo się zarabia i dobrze żyje. Ale bez Kaczyńskiego i jego kłamców, oszustów, kolesi oraz wszechobecnego zastraszania i korupcji!

 

 

Poprzedni artykułSzokujące nagranie z Lubina. Policjanci każą Polakom leżeć na podłodze, zastraszają
Następny artykułPolacy reagują na zachowanie Kukiza: “szmata do każdego typu gówna”