23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinie"Polska tropi ludzi kaczyzmu. Na liście dekaczyzacji 25 000 osób"

„Polska tropi ludzi kaczyzmu. Na liście dekaczyzacji 25 000 osób”

Wolna Polska tropi ludzi kaczyzmu. Na liście dekaczyzacji do zwolnienia 25 000 osób” – chciałbym się kiedyś doczekać takiego tytułu – napisał jeden z bardziej rozpoznawalnych internautów, Genezyp Kapen. Pomysł jest słuszny, ale nie tylko o zwolnienie ich z pracy tu chodzi.

Demokratyczna Polska stoi przed dwoma wielkimi wyzwaniami. Po obaleniu dyktatury Kaczyńskiego trzeba nie tylko oczyścić urzędy z ludzi, którzy go zniszczyli, ale też odebrać im niesłusznie pobrane wynagrodzenia oraz dopilnować by nigdy nikt nie doszedł do władzy w taki sposób, by zagrozić wolności, wolnym mediom i demokraci. To część pierwsza. Drugie wielkie wyzwanie to odbudowa kraju, instytucji, prawa, gospodarki i edukacji po zniszczeniach, jakie kaczyzm spowodował. Zniszczenia także w głowach dużej części społeczeństwa.

Reklamy

Musimy przywrócić etos pracy, naukę stałego rozwoju, rozwinąć odwagę oraz innowacje, premiować ludzi, którzy coś tworzą i rozwijają, wspierać firmy, tworzyć stabilne prawo, zmieniać świat na lepsze. Dzisiaj Polska pogrąża się w mrokach kaczyzmu a najlepsi ludzie masowo stąd uciekają.

To zadanie i wysiłek godny tytana. Razem sobie poradzimy – potrzebujemy tylko impulsu, by zwyciężyć i zmienić ten kraj na lepsze. Bo Polska może być piękna, otwarta, przyjazna i bezpieczna. Może być oazą szczęścia i rozwoju, miejscem dla rodzin i seniorów, miejscem wielkich szans i szybkiego rozwoju. Może być krajem gdzie dużo się zarabia i dobrze żyje. Ale bez Kaczyńskiego i jego kłamców, oszustów, kolesi oraz wszechobecnego zastraszania i korupcji!

 

 

Musisz o tym wiedzieć!