To się nie mieści w głowie. Funkcjonariusze policji zachowują się jak okupant i w bestialski sposób znęcają się nad zatrzymanymi ludźmi. Dzieci i młodzież z uniesionymi rękoma klęczący pod murem, zatrzymani leżący na brzuchach z rękami skutymi za plecami na korytarzach policyjnych…

Mariusz Kamiński i Jarosław Kaczyński muszą ponieść odpowiedzialność za śmierć 34-letniego Bartka z Lubina. Muszą też odpowiedzieć za traktowanie Polaków tak, jakby byli ludźmi drugiej kategorii. To co widać na poniższym nagraniu to tortury – wobec własnych rodaków. Zachowanie policjantów jest obrzydliwe i zasługuje na wysoką karę! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla bandyckich zachowań ludzi w mundurach i żadnego z nich nie może chronić ani formacja ani prawo. Ktoś kto łamie prawo w taki sposób nie ma prawa korzystania z ochrony tego prawda.

Za czasów PiS policja bije kobiety metalowymi pałami, znieważa ludzi, atakuje gazem, łamie na każdym kroku prawo – to jest już Rosja a nie zachodni kraj prawa. Czas powstrzymać takie zachowania raz na zawsze.

Reklamy

Pełną polityczną odpowiedzialność, ale także odpowiedzialność karną, ponoszą Mariusz Kamiński i Jarosław Kaczyński.

 

Poprzedni artykułCiemne sprawki arcybiskupa Hosera. Niestety już nie odpowie na te pytania
Następny artykuł“Polska tropi ludzi kaczyzmu. Na liście dekaczyzacji 25 000 osób”