28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieDworczyk otworzył niewidzialne muzeum w Ossowie

Dworczyk otworzył niewidzialne muzeum w Ossowie

Michał Dworczyk zapowiedział kilka lat temu, że w Ossowie powstanie muzeum cudu nad Wisłą. Muzeum do dzisiaj nie powstało, bo PiS nie zrealizował żadnego projektu, którą obiecał. Cud nad Wisłą był wspaniałym zwycięstwem generała Rozwadowskiego. Mimo to Kaczyński woli czcić pamięć Piłsudskiego, który wtedy oddał dowództwo. I tak okłamuje się Polaków.

Dworczyk powinien już dawno podać się do dymisji. Nieudana kampania szczepień, kłamstwa w oświadczeniach majątkowych (te nadal czekają na śledztwo) a teraz jeszcze muzeum, które było obiecane i które nigdy nie powstanie.

Reklamy

Ta władza w obrzydliwy sposób oszukuje ludzi – i to na każdym kroku. Mamy premiera kłamcę, który dwukrotnie za swoje kłamstwa został skazany sądownie i nawet nie miał odwagi osobiście przeprosić za to. Mamy członka rządu, który nie potrafi przeprowadzić szczepień. Mamy ministra rolnictwa, który nie dba o rolników. Mamy ministra edukacji, który niszczy przyszłość polskich dzieci. To dramat naszego kraju.

I mamy wreszcie prezesa PiS, który dla zachowania władzy rozpętał wojnę z całym światem. Tego nie można tolerować, nie można o tym milczeć. Trzeba tych ludzi oderwać od stołków i wsadzić do więzień, tam gdzie ich miejsce!

 

Musisz o tym wiedzieć!