18 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePo co Kaczyńskiemu sądy? Naczelny Wieści24.pl ujawnia skrywane plany prezesa PiS

Po co Kaczyńskiemu sądy? Naczelny Wieści24.pl ujawnia skrywane plany prezesa PiS

W swoim najnowszym komentarzu Jan Piński przypomina kto jest politycznym idolem Jarosława Kaczyńskiego oraz ujawnia co jest prawdziwym celem prezesa PiS. Możemy się również dowiedzieć o tajemniczej ustawie, którą miał uchwalić Sejm kontrolowany przez partię z Nowogrodzkiej, której  celem miała być ochrona „czci” Lecha Kaczyńskiego, czyli prawo na wzór sanacyjnej ustawy o ochronie Piłsudskiego.

„Jarosław Kaczyński chciał mieć możliwość posyłania swoich przeciwników politycznych za kratki. Zarówno polityków jak i dziennikarzy. Każdego, kto mu się nie podoba” – mówi redaktor naczelny Wieści24.pl.

Reklamy

Jan Piński to bezkompromisowy dziennikarz, który jest również w sporze sądowym z Kaczyńskim. Prezes PiS wystosował pozew za mówienie o jego orientacji seksualnej. Tajemnicą poliszynela są bowiem skłonności prezesa PiS. Piński ujawnił wtedy m.in. szczegóły sprawy Buś. Film, w którym porusza tajemnicę Jarosława Kaczyńskiego: „Czy Jarosław Kaczyński, ten najpotężniejszy polski polityk, jest szantażowany materiałami dotyczącymi jego życia seksualnego” – pyta Piński.

Dziennikarza w jego walce z Kaczyńskim można wesprzeć za pośrednictwem portalu Zrzutka.pl.

Wróćmy jednak do programu na temat sądów. Oto materiał przygotowany przez redaktora naczelnego portalu Wieści24.pl.

 

Musisz o tym wiedzieć!