20 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSSzefernaker z Brudzińskim sterowali "trollami" PiS przy pomocy SMS. Maile Dworczyka ujawniają...

Szefernaker z Brudzińskim sterowali „trollami” PiS przy pomocy SMS. Maile Dworczyka ujawniają szczegóły kampanii wyborczej PiS z 2019 r.

Prawda o kampanii wyborczej PiS. 

Kolejny wyciek kompromitujących obecną władzę maili Michała Dworczyka, ministra w Kancelarii Premiera, bliskiego współpracownika Mateusza Morawieckiego.

Reklamy

Jak zauważył naczelny Wiesci24.pl Jan Piński, Dworczyk informuje o swoich sukcesach w kampanii, aby wynik wyborczy nie poszedł na konto „kelnerów”.

To czytelne nawiązanie do wyniku wyborów z 2015 r., w których sukces PiS został przypisany ujawnieniu nielegalnie nagranych, właśnie przez kelnerów, rozmów polityków Platformy Obywatelskiej.

Za pomysł odpowiedzialni są – według Dworczyka – Paweł S. (Szefernaker, spec PiS od kampanii wyborczej w internecie) i Joachim B. (Brudziński, wiceprezes PiS)

 

Co ciekawe, to właśnie PiS oskarżał opozycję, że wynajmuje internetowych trolli. Okazuje się, że jest jak w starym powiedzeniu: każdy sądzi wedle siebie.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!