Podwyżka cen gazu już wkrótce. Będzie drożej!

Pisowska władza nie ustaje w wysiłkach aby pogorszyć sytuację Polaków. Okazuje się, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się nie tylko gigantycznych podwyżek cen prądu ale również gazu.

W Polsce jest coraz drożej. Niestety w takim tempie jak rosną ceny, nie rosną wynagrodzenia. Większość Polaków zarabia minimalne pieniądze, które muszą im starczyć od pierwszego do pierwszego. Dlatego tak szybko rozwijają się wszelkiego rodzaju parabanki i parakredyty, gdzie zadłużamy się na potęgę. Sytuacja jest tragiczna!

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Oto pismo, które rozsyła PGNiG. Uzasadnienia dla podwyżek nie ma żadnego, jednak jest za to obietnica że będzie jeszcze gorzej.

Podwyżka cen gazu dotknie wszystkich tych, którzy używają go do ogrzewania. A to nie koniec podwyżek, bo tajne jak na razie prognozy rządowe mówią o wzroście cen nawet o 50%. Wszystko w związku z fatalną realizacją wdrażania polityki ochrony środowiska i redukcji emisji, które PiS prawdopodobnie odkłada oraz ignoruje.

Za cenami gazu w górę idą ceny energii.