28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieHejter Pietrzak. Wyzywał posłankę Jachirę od zdzir, jego ojciec był członkiem Komunistycznej...

Hejter Pietrzak. Wyzywał posłankę Jachirę od zdzir, jego ojciec był członkiem Komunistycznej Partii Polski, on sam porucznikiem w LWP! Nie przeprosił

„Wynajęta zdzira ze szlamem w głowie” — tak Jan Pietrzak określił Klaudię Jachirę podczas swojej wypowiedzi w TVP Info. Prowadzący nie zareagował. Posłanka do dzisiaj nie doczekała się żadnego oświadczenia ani przeprosin ze strony stacji.

Jan Pietrzak to postać bardzo smutna i ponura. Kreujący się na patriotę za czasów komuny miał ojca komunistę, sam był w Ludowym Wojsku Polskim, pijał wódkę z ludźmi systemu komunistycznego i był zapraszany na spotkania przez kolaborujące wtedy ze Związkiem Radzieckim wojsko na suto zakrapiane imprezy. Dzisiaj bryluje w reżimowej telewizji i atakuje opozycję.

Reklamy

W programie TVP Info hejter w obrzydliwy sposób zaatakował posłankę Klaudię Jachirę:

W 1968 roku nakręcono program, o którym Pietrzak zapewne wolałby zapomnieć:

Pietrzak był protegowanym Mieczysława Moczara, komunistycznego aparatczyka o ponurej sławie. „Pietrzak regularnie odwiedzał sekretarza KC PZPR ds. propagandy Jerzego Łukaszewicza. Ten wyrażał zgodę na krytykę ważnych osobistości, co miesiąc inną.” – informowały media.

Pietrzak miał m.in. regularnie pojawiać się wśród wojskowych. Jego akta znalazł Michał Kozłowski, historyk.

„Porucznik Jan Pietrzak, w Ludowym Wojsku Polski od 1954. Ojciec członek Komunistyczna Partia Polski i Polska Partia Robotnicza zamęczony przez Gestapo. Matka posłanka na Sejm Ustawodawczy z ramienia Stronnictwa Ludowego 1947-52. Absolwent Szkoły Kadetów im. K. Świerczewskiego, Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej i Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy KC PZPR” – poinformował.

Podporucznik Jan Pietrzak na ćwiczeniach (‘74), członek grupy zabezpieczenia propagandy specjalnej. „Potrafi opracowywać bardzo cenne materiały propagandowe […] Treścią opracowywanych materiałów wykazał zrozumienie zadań propagandy specjalnej” – napisał o nim historyk.

Musisz o tym wiedzieć!