Kosiniak-Kamysz zdecydowanie o tak zwanym Polskim Ładzie: “Dość! Żadnych nowych podatków!”

Nowy Wał PiS to pomysł by podnieść podatki firmom. To nie tylko zniszczy wiele przedsiębiorstw, ale przede wszystkim spowoduje gwałtowny wzrost cen oraz inflacji. Przed nowymi podatkami ostrzega rząd Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL. Tak zwany Polski Ład nie może wejść w życie – mówi.

“Wśród rządzących dyskusja, jak ostro podnieść podatki dla przedsiębiorców. Po epidemii, bankructwie tysięcy firm i miesiącach niepewności pracodawcy przez Polski Ład mają sięgać do oszczędności by finansować pomysły władzy PiS. Dość! Żadnych nowych podatków!” – napisał Kosiniak-Kamysz. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL ostrzega, że tak zwany Polski Ład zniszczy firmy i uderzy w najbiedniejszych, bo wywoła falę gigantycznych podwyżek. Dokładając do tego zapowiadane podwyżki cen prądu i ciepła, będziemy mieli do czynienia z ubożeniem społeczeństwa – mówią ludowcy.