TWP: szczujnia z Woronicza ma nową nazwę. Co oznacza ten skrót?

TWP czyli Telewizja Wspierająca Pisowców to nowa nazwa szczujni, epatującej kłamstwem i nienawiścią z ulicy Woronicza.

Hejt i kłamstwo są głęboko wpisane w sposób działania całej tej instytucji, że zmiana nazwy wydaje się wręcz konieczna. Skrót TWP powinien trafić do wszystkich Polaków wraz z wyjaśnieniem i ostrzeżeniem, że to co oglądają, naraża ich na utratę ostrości widzenia rzeczywistości oraz halucynacje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TWP codziennie twierdzi, że w Polsce jest cudownie a ludziom żyje się dostatnio. Zapominają tylko dodać, że te objawy patrzenia przez różowe okulary dotyczą wyłącznie ludzi władzy, którzy zarabiają miesięcznie dziesiątki albo i setki tysięcy złotych z naszych podatków, pasożytując na polskim podatniku, zatruwając atmosferę, jątrząc i kłamiąc.

Wraz ze zmianą nazwy zmienia się też kolor propagandowego logo na bardziej odpowiadający temu, czym naprawdę się zajmują.

Pomysł pochodzi od jednego z najbardziej znanych internautów.