20 lat więzienia? Morawiecki wydał 6 milionów zł, by reklamować nieistniejące pieniądze

PiSowskie oszustwo. Rząd Morawieckiego reklamuje unijne pieniądze, których nie dostał i zapewne nie dostanie przez swoją głupotę. Na ten cel wydano gigantyczną kwotę.

Jak dotąd 6 mln zł zapłacił rząd za reklamy Funduszu Odbudowy z którego nie otrzymaliśmy jeszcze ani jednej złotówki. 6 mln na propagandę, by przykryć ekonomiczne spustoszenie czynione przez PiS – ujawnił Marcin Kierwiński z PO.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Reklamowanie towaru, którego nie ma, który nie istnieje, to oszustwo. Premierowi może grozić kilka lat więzienia za takie działania i nieracjonalne gospodarowanie środkami publicznymi. Jeśli dodamy wszystkie zarzuty, które są stawiane w przestrzeni publicznej – a mówimy tylko o poważnych zarzutach! – to Morawiecki może w więzieniu spędzić 20 lat…  lub więcej!