23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieAndrzej Rozenek na lidera lewicy. Zdecydowane zwycięstwo w internetowej ankiecie

Andrzej Rozenek na lidera lewicy. Zdecydowane zwycięstwo w internetowej ankiecie

Andrzej Rozenek czy Włodzimierz Czarzasty? Internauci już wiedza.

Spośród 2941 internautów aż 93,8% osób wskazało na Andrzeja Rozenka jako na osobę, która powinna zostać szefem frakcji SLD w Nowej Lewicy. Włodzimierz Czarzasty otrzymał zaledwie 6,2% głosów.

Reklamy

Słabnący Czarzasty naraził się wyborcom kolaboracją z PiS. Próby wchodzenia w dialog Kaczyńskim wywołały podejrzenia o chęć uzyskania przez obecnego szefa SLD korzyści dla siebie i swojego otoczenia. Większość wyborców Lewicy jest zdecydowanie przeciwna jakiejkolwiek współpracy z PiS.

Liderem przeciwników PiS w Lewicy jest Andrzej Rozenek, o którym coraz częściej mówi się, że jest to nowa nadzieja dla tego ugrupowania. Jego zdecydowana, bezkompromisowa postawa wobec przestępców, kłamców i oszustów z układu władzy, zyskała mu bardzo dużą popularność wśród wyborców. Czarzasty stracił prawdopodobnie wyczucie społeczne, zdaje się nie dostrzegać, że ludzie oczekują zdecydowanych rozliczeń Kaczyńskiego i jego partii.

Lewica wymaga odbudowy i odnowy – uważa Rozenek. Jego pomysły i postawę pozytywnie ocenia wiele posłów i posłanek z Lewicy, popierając go Dlatego nie jest wykluczone, że odejdą od Czarzastego, który zaczyna się zachowywać coraz bardziej irracjonalnie.

 

Andrzej Rozenek na lidera lewicy. Zdecydowane zwycięstwo w internetowej ankiecie 3

 

Musisz o tym wiedzieć!