02 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieAndrzej Rozenek, nowa nadzieja Lewicy, ostro: Czarzasty boi się stanąć do uczciwej...

Andrzej Rozenek, nowa nadzieja Lewicy, ostro: Czarzasty boi się stanąć do uczciwej walki

Andrzej Rozenek ma szansę zostać liderem lewicy. Doskonale wie o tym Włodzimierz Czarzasty, które próbuje pozbyć się konkurenta do stanowiska przewodniczącego SLD.

„Życie partyjne powinno być transparentne, szczególnie wówczas, gdy w partii zagrożona jest demokracja. Ujawniam więc pismo jakie skierował do mnie przewodniczący Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty wraz z moją odpowiedzią oraz stosownymi zapisami Statutu Nowej Lewicy by każdy mógł sam rozstrzygnąć kto ma rację.

Reklamy

Zawieszenie Tomasza Treli Tomasz Trela, jako głównego konkurenta do stanowiska przewodniczącego i próba pozbycia się mnie z partii świadczą dobitnie o tym, że Włodzimierz Czarzasty boi się stanąć do uczciwej walki na kongresie Nowej Lewicy.
Czy taka ma być nasza Lewica? Ja się na to nie zgadzam. Będę walczył o przywrócenie demokracji w partii wszelkimi dopuszczalnymi metodami. Apeluję do wszystkich, którzy są w Nowej Lewicy oraz do tych, którzy jej dobrze życzą, o przyłączenie się do tej walki” – napisał Andrzej Rozenek.

Odpowiedź Rozenka:

Pismo Czarzastego:

Musisz o tym wiedzieć!