Niewiarygodne badania CBOS. Ktoś nie chce psuć humoru Kaczyńskiemu?

Według najnowszych badań CBOS partia Kaczyńskiego ma rzekomo mieć 34 procent poparcia. Jest to wynik skrajnie niewiarygodny.

Prawdopodobnie jesteśmy świadkami największego upadku władzy od czasów wojny. PiS wpadł w konwulsje i dławi się od własnych kłamstw, propagandy i zwykłej głupoty poszczególnych osób. Podawanie w sondażach nieproporcjonalnie wysokiego poparcia świadczy o kompletnym upadku obozu władzy. Takich sondaży z rządowego ośrodka nie można brać już na poważnie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS dawno przekroczył barierę 29% poparcia i nieustannie leci w dół. Umiarkowany elektorat odchodzi od Kaczyńskiego po serii gwałtownych ataków na Unię Europejską oraz USA. PiS traci w każdej grupie społecznej, z rolnikami włącznie.

Partia władzy nie pozostaje bezczynna i próbuje się ratować, m.in. strugając koncesjonowaną opozycję czy przekupując poszczególnych posłów. Ale to jest już jej koniec. I im szybciej nastąpi tym lepiej.

Przestańcie kraść i przestańcie kłamać!