W mediach zarządzanych przez PiS utarła się zasada, że jak ktoś krytykuje władzę i jej działania, to wylatuje. Teraz przed groźbą wyrzucenia z pracy stoi Piotr Nisztor, który zaatakował jedną z państwowych spółek.
Chodzi o Pocztę Polska. Nisztorowi nie podoba się, że partia, która ma tak wielu łudzi z komunistycznym rodowodem, zarządza nią tak, jak za czasów komuny. Panie Nisztor, niech pan tak nie krytykuje poczty, bo sam pan zajmujesz się wspieraniem tej władzy i krytykowanie efektów swoich własnych działań jest jakby to powiedzieć, nieco schizofreniczne.
Nisztor znany jest m.in. z udostępniania tekstów hejterskiego portalu Życie Stolicy, atakującego m.in. niezależne media.
Czy Sakiewicz wywali Nisztora za krytykę wobec tak dużej państwowej firmy, która zapewne niejedną złotówkę utopiła w sakiewiczowskim mediach?
Poczta to taki skansen dziwności, w którym najbardziej denerwują długie kolejki. Jak ktoś nie pamięta jak było w PRL to powinien wybrać odebrać awizo, wysłać list lub coś kupić. W asortymencie brakuje chyba tylko żarcia dla psów. https://t.co/rfSP1sz3DH
— Piotr Nisztor 🇵🇱 (@PNisztor) August 28, 2021