Wypędzał szatana kiełbasą. PiS dało zarobić egzorcyście [VIDEO]

Kiełbasa dla Szatana.

Państwowa spółka Link4 (Grupa PZU) reklamowała się na portalu Profeto.pl. To portal fundacji Profeto, której prezesem jest ksiądz-egzorcysta Michał Olszewski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Za dział marketingu w Link4 odpowiada Patrycja Kotecka-Ziobro, żona ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Kotecka niedawna awansowała i trafiła do zarządu Link4.

Fot.: Materiały Prasowe

Z kolei jak ujawnił portal Oko.press ministerstwo sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry wyłoniło zwycięzcę konkursu na utworzenie sieci centr wsparcia dla ofiar przestępstw. Pula w konkursie wynosiła 50 mln złotych, a zwycięska okazałą się tylko jedna fundacja – Profeto.pl.

Ksiądz Olszewski zasłynął m.in. wypędzaniem demonów z wegetarianki przy użyciu salcesonu oraz wypędzaniem z dzieci „duchów Harry’ego Pottera”. Twierdził też, że dostawał SMS-y od szatana z numeru 666, a diabeł ściągał go siłą z łóżka za nogę.

 

Oko.press przytacza pełną relację z wypędzania diabła kiełbasą i salcesonem:

„»Kim jesteście?«, a one mówią, że są demonami wegetarianizmu. Rozkazałem im, by wyszły, a one na to, że nie wyjdą. Pytam: »Jakie są przeszkody do wyjścia?«, na co one: »Nie nakarmisz jej mięsem«.

Mamy w nowicjacie, gdzie pracuję, dwadzieścia parę świnek, co jakiś czas bijemy świnkę dla siebie na mięso i akurat była świeżo zrobiona kiełbasa. Więc mówię do księdza, który się ze mną modlił: »Mamy trochę swojskiej kiełbaski, przynieś i poczęstujemy te duszki«. Duchy zaczęły krzyczeć: »Nie, nie waż się przynosić kiełbasy«, i mówią do tego księdza: »Bądź człowiekiem, nie idź po tę kiełbasę«. Wtedy mi przyszło do głowy, że jest coś lepszego niż kiełbasa, i mówię: »Salceson przynieś«. Przyniósł ten salceson.

Trzymałem figurkę Matki Bożej z Guadalupe i powiedziałem: »Pod rozkazami Matki Najświętszej macie jeść ten salceson«.

Zaczęły jeść, w końcu mówią: »Nie wytrzymamy tego«, i wyszły.”

Źródło: Profeto.pl / Oko.press