25 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieMiał ich dużo? Wszystkie kochanki sex-ministra.

Miał ich dużo? Wszystkie kochanki sex-ministra.

Sex-minister i erotyczne immunitety część kolejna.

Plotka, dość szeroko rozpowszechniona w Warszawie, ma głosić, że jeden z ministrów w rządzie PiS ma mieć na koncie pokaźną ilość kochanek, zarówno w gronie politycznych przyjaciółek, o których karierę tak dba, jak i w otoczeniu mniej widocznym na zewnątrz. O jego ekscesach jest dość głośno wśród propagandzistów władzy a przygody owe, a właściwie filmy, mają być powodem rychłego odwołania człowieka.

Reklamy

Jeśli wierzyć plotkom, czego czynić wcale nie zamierzamy, to przynajmniej jednak z kochanek była na tyle rozżalona brakiem bliższego zainteresowania ze strony ministra, że zamierzała sprawę szeroko ujawnić i tylko groźba pozbawienia jej stanowiska oraz konsekwencje procentowe powstrzymały ją przed takim działaniem.

Te wszystkie złośliwe plotki z całą pewnością nieprawdziwe. Każdy z ministrów jest czysty jak łza i jako wierny mąż i katolik na pewno nie ogląda się nawet za dziewczynami w ministerstwie. Cnotliwy mąż i ojciec, deklarujący się jako przestrzegający wiary praojców i ostentacyjnie atakują każde odstępstwo, nie mógłby przecież chodzić do łóżka z jakimiś obcymi, nieślubnymi paniami, nawet młodymi i powabnymi. Co to, to nie.

Tak więc to wszystko to są plotki. I nie wolno im wierzyć.

Musisz o tym wiedzieć!