Nikt tak nie zwalcza kościoła w Polsce jak ludzie PiS

Kościół znika w tempie niespotykanym.

Nachalna indoktrynacja, związki władzy z hierarchami kościoła, hipokryzja i zakłamanie księży i polityków, którzy współpracują ze sobą – to wszystko powoduje, że od Kościoła odwracają się miliony Polaków. Skalę tego zjawiska obrazuje spadek liczby wiernych, w niektórych rejonach o 80%, ale też spadek wpływów na tak zwaną tacę. Kościół w Polsce jest niszczony skuteczniej za czasów PiS niż za jakiejkolwiek innej władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Niedźwiedzią przysługę kościołowi i wierze uczynił minister Czarnek. Wprowadzając elementy religijne do szkolnych lektur i próbując zindoktrynizować naukę spowodował, że coraz więcej osób zabiera dzieci z dala od jakiejkolwiek religii. Młodzi uciekają masowo od wiary – im silniej władza ich atakuje tym szybciej oni znikają.

Ucieczce ludzi z kościoła sprzyja tez tolerancja władzy wobec pedofilii i setki afer księży uwikłanych w ten obrzydliwy proceder.

Nikt jak ludzie PiS nie zniechęcił tak Polaków do kościoła.