PiS zablokował modernizację kluczowej drogi w zachodniopomorskim. Co na to Szefernaker?

Krajowa 11-ka była w planach modernizacji za rządów PO. Co zrobił PiS? Plan modernizacji wyrzucił. Wspaniałe są wakacyjne korki, trasa Bobolice – Koszalin. Rolnicy mający na tym odcinku pola są wdzięczni. W końcu dzięki PIS mogą również w korku postać – napisał jeden z internautów, komentując propagandowe wpisy Morawieckiego na temat budowy dróg w Polsce.

Tymczasem Koszalin i okoliczne miejscowości są poszkodowane przez decyzje o braku modernizacji kluczowej drogi, którą dziesiątki tysięcy Polaków jadą nad morze. Korki są tam stałym elementem krajobrazu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawiecki jednak w korkach nie stoi. Lata rządowymi samolotami albo helikopterami i nie widzi jakie problemy mają zwykli Polacy. Zajmuje się propagandą i opowiadaniem bajek, podczas gdy realne kłopoty dotykają nas wszystkich.

Co na to Paweł Szefernaker, który zajmował się propagandą i w Koszalinie nader chętnie kandydował?