Prezes PiS w krainie absurdu. Wychwala telewizję… która praktycznie nie istnieje

Fot. Internet
Fot. Internet

To ż rząd PiS lubuje się w bujaniu w obłokach, wiemy wszyscy. Pamiętamy historię polskiego samochodu elektrycznego, Centralnego Portu Komunikacyjnego czy też bloku węglowego w elektrowni w Ostrołęce.

Okazuje się jednak, że fantazjowanie dotyczy… mediów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jarosław Kaczyński złożył bowiem życzenia urodzinowe telewizji wPolsce.pl. – Trudno sobie wyobrazić rodzimy system medialny bez tej stacji – napisał Kaczyński.  – Jej istnienie, tak jak działalność pozostałych podmiotów grupy, stanowi niezbity dowód na to, jak piękne owoce może zrodzić talent, połączony z ideowością, determinacją i ciężką, systematyczną pracą. Stanowi też wspaniałe zaprzeczenie tezy o niemożności przełamania monopolu liberalno-lewicowego mainstreamu – pisał dalej lider PiS.

Nie słyszeliście państwo o takiej telewizji? Nic dziwnego, to po prostu filmiki publikowane na mocno sympatyzującym z PiS portalu wPolityce.pl.

Czy to nie jest świat ułudy?