Campus Polska to impreza zorganizowana przez Rafała Trzaskowskiego. W ciągu kilku dni czołowi politycy Platformy Obywatelskiej spotykali się z młodzieżą. Było widać, że dla młodych ludzi, którzy właśnie wchodzą w dorosłe życie, władza Prawa i Sprawiedliwości jest całkowicie nie do przyjęcia.

Stąd zapewne próby propagandy PiS, by Campus Polska zdyskredytować.

Reklamy

– Organizatorzy kampusu, bo przecież Trzaskowski to tylko firmował, zrobili co mogli, żeby sprawić prezent obozowi rządowemu, udostępniając mikrofony rozmaitym niepopularnym pomysłom i poglądom – próbował wykpić Campus Ryszard Terlecki.

– Przede wszystkim [Campus Polska] ujawnił programową pustkę w partii, która chciałaby przewodzić całej opozycji. Ponadto pokazał […] skromne zainteresowanie opinii publicznej. Wydaje się, że po pierwszych reakcjach i komentarzach organizatorzy marzyli już tylko o tym, żeby campus jak najszybciej dobrnął do bezpiecznego końca. Tak więc wymarzony okręt flagowy okazał się steranym parowcem – próbował przekonywać Terlecki.

Zupełnie tak, jakby zapomniał, co Polacy widzieli i słyszeli w mediach. Swoją drogą to ciekawe, czy ktokolwiek poświęciłby swój czas na kilkudniowe spotkanie z liderami PiS?

Poprzedni artykułKomorowski ostro: Mam nadzieję, że panowie z ekipy rządzącej przestaną rżnąć głupa
Następny artykułBielan przekonuje: Rekonstrukcji rządu nie będzie, ale…