Coming aut Marianny Schreiber. Żona ministra z KPRM wrzuciła swoje nagie zdjęcie do sieci i przyznała, że kochała kobietę

Co za serial upokorzeń ministra Schreibera z KPRM. Najpierw żona poszła bez jego wiedzy do programu TVN, potem przyznała że kochała kobietę i ma z nią do dzisiaj kontakt a teraz wrzuciła nagie zdjęcie do sieci.

Co więcej, zdjęcie na Instagramie jest opatrzone dość wymownym komentarzem o pewnym fotografie. “Dziękuje Ci za wspaniałe wsparcie i profesjonalne podejście. Jesteś niezastąpiony” – napisała do niego, dodając wiele serduszek. Czyżby to coś więcej niż tylko podziękowanie?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kłopoty ministra Schreibera na tym się nie kończą. Skomentował to tygodnik Nie, który sugeruje, że powinien on zrezygnować z kariery w KPRM i zacząć wspierać żonę. Może i pójdzie za tym zmiana partii? Z tak wyzwoloną kobietą PO może być mało radykalne, raczej Nowoczesna lub wręcz Lewica panie ministrze! Czekamy.

Schreiber przyznała bowiem, że … kochała kobietę o imieniu Ewa. Ma z nią do dzisiaj kontakt. Co na to mąż?

źródło: Instagram