Dzikusy z TVP. Prezenter do widza: „Chcesz mi obciągnąć?”

Elita Kurskiego.

Prezenter TVP Jarosław Jakimowicz znieważał swoich widzów w mediach społecznościowych. Sprawie przyjrzał się magazyn „Press”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


„Ciota jesteś”; „frajerze, chcesz mi obciągnąć”; „faja”; „Boże, ciota w czystej postaci”; „w dupę mnie cmoknij fajo”; „pederasto w dupę jebany mogę ja ci przypudrować w ten przecwelony ryj”. To tylko kilka z ponad 30 zgłoszeń, jakie Osrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych otrzymał od osób, które komentator TVP Info znieważał w mediach społecznościowych. Facebook już kilka razy zablokował Jakimowiczowi dostęp do jego kont.

„Posłuchaj, podstarzały frajerze…” – zaczął swoją wiadomość Jakimowicz, skierowaną do byłego dziennikarza Telewizji Polskiej – Sławomira Matczaka. Zaproponował, by Matczak spotkał się z nim, by „wytłumaczyć parę spraw”. „Tylko bez psiarni, żebyś się nie skarżył” – dodał Jakimowicz.

Matczak wiadomość upublicznił na Twitterze. Sprawy nie zgłosił na policje, zablokował jednak Jakimowicza na Facebooku.

Źródło: Press 05-06/2021 s. 97