Potężna wpadka Marzeny Paczuskiej. Z zazdrości wobec młodej atrakcyjnej żony ministra Schreibera, lub po prostu ze strachu o spadające poparcie dla PiS, szefowa propagandowych Wiadomości ostro skrytykowała życie rodziny Schreiberów. Nie przebierała w słowach.

“Dość tej zabawy!” – krzyczała w sieci Paczuska. Pisze o nikczemnym ośmieszaniu męża. Nazywa Schreiber godną pogardy.

Reklamy

Jak widać poglądy Paczuskiej są zbliżone do tych, którą reprezentują talibowie a w Polsce katotaliban. Kobieta ma siedzieć w domu i milczeć, a broń cię panie boże realizować swoje marzenia. Paczuska pokazała prawdziwą twarz PiS: kobiety są nikim w tym świecie Kaczyńskiego.

Podstarzała propagandzista wyrządziła jednak potężną krzywdę swojej ukochanej partii i wodzowi. Nastawia bowiem kobiety przeciwko PiS. Brawo, pani Marzeno, jeszcze kilka takich histerycznych oświadczeń i PiS spadnie na jakieś 10 procent – komentują internautki.

Paczuska zdążyła się fatalnie zapisać w historii polskich mediów publicznych. Michał Kobosko w 2017 roku pisał, że Paczuska “miesiącami pracowała na obniżenie rangi, wiarygodności i oglądalności flagowego programu informacyjnego TVP”.

Poprzedni artykułKonferencja prasowa Morawieckiego to kompromitacja państwa. Konfabulacje o wybuchach ośmieszyły premiera
Następny artykułKosiniak-Kamysz wzywa rząd do rozmów z ratownikami