Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera, nie przestaje szokować.

Marianna Schreiber kilka dni temu umieściła w sieci swoje nagie zdjęcie na kanapie. Okazuje się, że aspirująca do bycia modelką pozowała nago fotografowi i przynajmniej jedno zdjęcie z tej sesji zostało umieszczone w sieci.

Reklamy

Marianna Schreiber niezwykle ciepło wyrażała się o swoim fotografie. Odwaga żony ministra  nie przysporzyła jej jednak fanów w PiS ani wśród propagandzistów władzy. Bardzo ostro zaatakowała ją szefowa tak zwanych Wiadomości TVP. Czekać tylko, aż kolejną atakującą będzie Magda Ogórek, mogąca być zazdrosna o figurę i wiek Schreiber.

Mąż Marianny na razie unika publicznych wypowiedzi na temat swojej żony.

“Uważam, że takie zdjęcia jak BodyArt, to co innego niż erotyka, lubieżność. Owszem, widzimy ciało kobiety, ale przecież takie zdjęcia w bieliźnie czy bez, wykonane przez profesjonalnego fotografa, są w portfolio wielu osób pracujących w modelingu czy fotomodelingu (w tym często celebrytów). Mnie się oberwało, bo znów ktoś uważa, że mi nie wypada. To, że pokazuje ciało, pozując w klimacie BodyArt, ma świadczyć o tym, że jestem złą matką, złą żoną. Przecież ja nie poszłam do programu o gotowaniu, ale do programu zajmującego się modelingiem.” – powiedziała w wywiadzie sama Schreiber.

 

Poprzedni artykułNie tylko PZPR. W PiS odnalazła się księgowa mafii [VIDEO]
Następny artykułSiedział w psychiatryku. Twierdzi, że tylko symulował zatrucie narkotykami. PiS zrobiło go wicemarszałkiem Sejmu