PILNE! Afera Dworczyka: premier jest cały sztuczny. Jego wizerunek kreują inni.

Premier z g..a i plastiku.

W Mateuszu Morawieckim nie ma nic prawdziwego. Za jego wizerunek odpowiadają ludzie, którzy tworzą obraz dopasowany do potrzeb odbiorców. To co mówi, to co pokazuje, to co robi, jest obliczone na wynik procentowy w wyborach i nic ponadto. Dlatego premier jest sztuczny. Nie jest prawdziwy jak nieprawdziwe są jego słowa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Niczym sztuczny plastikowy ludzik, Morawiecki co i rusz przywdziewa inną głowę. Raz udaje intelektualistę, innym razem swojaka a innym razem szczerzy zęby groźnie na opozycję. Ale żadna z tych głów nie jest jego. To wszystko fikcja.

To co wielu podejrzewało, znajduje swoje potwierdzili w korespondencji jaką wysłał Wojciech Myślecki do Michała Dworczyka. Opisuje w niej strategię wyborczą Morawieckiego. Premier ma się jawić jako osoba zaangażowana w sprawy regionu. Myślecki ujawnia, że trzeba znaleźć projekty, które mają szansę realizacji i ustawić Morawieckiego w roli osoby, która za tym stoi (!!!).

“zaczynamy od wzmocnienia MM w środowiskach opiniotwórczych i elitarnych ( nauka , medycyna , kultura , gospodarka ) poprez zdefiniowania ważnych projektów , która mają duże prawdopodobieństwo realizacji lub osiagniecia fazy , ze będzie wiadomo , ze zostaną zrealizowane z inicjatywy MM. […] Po wstępnym rozeznaniu powyższych projektów organizujemy spotkanie celem ustalenia dalszego toku ich realizacji w powiązaniu z aktywnością MM w tym obszarze” – pisze Myślecki.

Proszę zwrócić uwagę z jakim cynizmem to robi. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek własnych inicjatywach i przemyśleniach. Wszystko to lepienie z g..a i plastiku. Sztuczny wizerunek sztucznego ludzika kreuje się na potrzeby chwili.

Dla każdego Morawiecki ma mieć inną, ale zupełnie sztuczną twarz.