Telewizja PiS w amoku. Za Tuska Polacy żywili się upolowanymi psami?!

Zakład zamknięty.

Wspierająca PiS TV Republika opublikowała materiał, w którym wyjaśniła jak wyglądała Polska przed przejęciem władzy przez Jarosława Kaczyńskiego. Autor materiału, reżyser i producent Paweł Zastrzeżyński, stwierdził, że Polacy z południa kraju… żywili się upolowanymi psami.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlatego programy socjalne PiS są rzekomo zbawienne dla Polaków.

„Prowincja, osiedlowe bloki, jeszcze niedawno najbardziej wykluczeni społecznie ludzie żywili się upolowanymi psami. To biedne południe Polski. Dzieci, co nigdy nie mogły sobie pozwolić na nowe ubranie, na zabawkę. Cieszyły się z każdego darowanego prezentu, który przez zamożniejsze społeczeństwo zostałby wyrzucony na śmietnik. Matki, które pracowały w systemie niewolniczym po 12 godzin za 800 zł w uwłaczających warunkach, w marketach obcokrajowców. Mężowie, którzy musieli wykonywać polecania kierowane do nich nie w ojczystym języku, a w obcym” – opisuje Polskę przed dojściem PiS do władzy Zastrzeżyński.

Źródło: Tv Republika