Zbigniew Ziobro nie ma ostatnio łatwego życia. TVN24, relacjonując jego konferencje prasową, na bieżąco prostował kłamstwa i nieścisłości w wypowiedzi. Zero się wściekł.

Politycy układu władzy nie mają łatwego życia z wolnymi mediami. Szczególnie, jeśli opowiadają bzdury i próbują manipulować odbiorcami. Dziennikarze TVN świetnie przygotowali się do konferencji prasowej ministra sprawiedliwości i od razu sprostowali wszystkie kłamstwa i nieprawdziwe informacje, które usłyszeli z jego ust.

Reklamy

“Transmitowaliśmy całe wystąpienie ministra Ziobry (ok. 9 minut) i pokazaliśmy wszystkie odpowiedzi na pytania na konferencji (ponad 20 minut). W międzyczasie, podczas występu wiceministra Kalety, przytoczyliśmy artykuł z Konkret24 rzetelnie opisujący różnice w systemach prawnych Hiszpanii, Niemiec i Polski. Panom ministrom chyba pomyliła się cenzura z redakcją. Prawo do redagowania programu jest wyłącznym prawem redakcji. Istotą cenzury jest ingerencja władzy. A w TVN24 na żadne takie ingerencje nie ma miejsca.” – napisał TVN24 w specjalnym oświadczeniu po ataku ministra.

Taryfa ulgowa się skończyła, zero tolerancji.

Poprzedni artykuł“Morawiecki zgłupiał do reszty”? Oskarża opozycję, chociaż sam wywołał kryzys
Następny artykułTak PiS zrobił kościołowi drugą Irlandię. 80% Polaków przestało chodzić na msze