Jeden z internautów, najwidoczniej mocno zirytowany kłamstwami i manipulacją, które serwuje społeczeństwu Mateusz Morawiecki, postanowił rozszyfrować niektóre skróty, używane przez otoczenie premiera.

PM – Pierwszy Manipulator

Reklamy

KPRM – Kłamca Prezesem Rady Ministrów

Maniakalny Manipulant

PMM – Premier Mataczący Manipulant

Gratulujemy trafności doboru określeń. Mateusz Morawiecki ma coraz gorszy wizerunek w społeczeństwie a jego słów dzisiaj nikt już, poza najwierniejszymi towarzyszami partyjnymi, nie traktuje poważnie. To co mówi publicznie stoi bowiem w rażącej sprzeczności z tym, co wychodzi z e-maili Dworczyka.

Niedawno dowiedzieliśmy się na przykład, że deficyt budżetowy, czyli tak zwana dziura w budżecie państwa, jest gigantyczna i wynosi 70 miliardów złotych. Pisał o tym Morawiecki w wewnętrznej korespondencji do Marleny Maląg, ministra pracy, oskarżonej zresztą swego czasu o łamanie… prawa pracy w szkole, w której pracowała. Maląg chciała kasę na 500 Plus i dowiedziała się, że nie ma.

Morawiecki wcześniej wszem i wobec opowiadał jak to ma dużo kasy. Pamiętamy też słowa Beaty Szydło “Wystarczy nie kraść”. Tymczasem to ten układ władzy kradnie, oszukuje i manipuluje społeczeństwem.

Mataczący Manipulant doskonale wie, że kłamie. Widać to niekiedy po jego mowie ciała, gdy wyuczone na siłę gesty na chwilę zostają zastąpione niepokojem lub zakłopotaniem.

Poprzedni artykułIUSTITIA punktuje ministra zero: jeśli nikt nie zapanuje nad kolejnymi panicznymi ruchami Zbigniewa Ziobry, do długiego oczekiwania na wyroki, dołączy brak środków na modernizację państwa
Następny artykułUJAWNIAMY: Morawiecki przerażony białoruskim szpiegiem, rząd przyjmuje strategię strusia