Internauta rozszyfrował skrót PMM: Premier Mataczący Manipulant

Jeden z internautów, najwidoczniej mocno zirytowany kłamstwami i manipulacją, które serwuje społeczeństwu Mateusz Morawiecki, postanowił rozszyfrować niektóre skróty, używane przez otoczenie premiera.

PM – Pierwszy Manipulator

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


KPRM – Kłamca Prezesem Rady Ministrów

Maniakalny Manipulant

PMM – Premier Mataczący Manipulant

Gratulujemy trafności doboru określeń. Mateusz Morawiecki ma coraz gorszy wizerunek w społeczeństwie a jego słów dzisiaj nikt już, poza najwierniejszymi towarzyszami partyjnymi, nie traktuje poważnie. To co mówi publicznie stoi bowiem w rażącej sprzeczności z tym, co wychodzi z e-maili Dworczyka.

Niedawno dowiedzieliśmy się na przykład, że deficyt budżetowy, czyli tak zwana dziura w budżecie państwa, jest gigantyczna i wynosi 70 miliardów złotych. Pisał o tym Morawiecki w wewnętrznej korespondencji do Marleny Maląg, ministra pracy, oskarżonej zresztą swego czasu o łamanie… prawa pracy w szkole, w której pracowała. Maląg chciała kasę na 500 Plus i dowiedziała się, że nie ma.

Morawiecki wcześniej wszem i wobec opowiadał jak to ma dużo kasy. Pamiętamy też słowa Beaty Szydło “Wystarczy nie kraść”. Tymczasem to ten układ władzy kradnie, oszukuje i manipuluje społeczeństwem.

Mataczący Manipulant doskonale wie, że kłamie. Widać to niekiedy po jego mowie ciała, gdy wyuczone na siłę gesty na chwilę zostają zastąpione niepokojem lub zakłopotaniem.