Senator PO: PiS stopniowo przyzwyczaja Polaków do Polexitu

Fot. Internet
Fot. Internet

– PiS będzie stopniowo, ale konsekwentnie nakłaniał i przyzwyczajał Polaków do polexitu. Tak, jak to zrobił Terlecki w Karpaczu – uważa Marcin Bosacki, senator Platformy Obywatelskiej.

Szef klubu PiS w Sejmie, Ryszard Terlecki powiedział, że jeśli „sprawy będą szły w takim kierunku, w jakim idą, Polska powinna szukać drastycznych rozwiązań”. Jego słowa zrozumiano jednoznacznie, jako rozpoczęcie przygotowań do Polexitu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Terlecki wczoraj wyraził prawdziwe przekonania ścisłego kierownictwa PiS, a dziś się z nich wycofuje, bo w PiS wiedzą, że są one wciąż głęboko niepopularne. Ale propaganda PiS, zwłaszcza w TVP, mocno pracuje nad zmianą proeuropejskiego nastawienia Polaków – komentował te słowa senator PO.

– Kaczyński chce władzy całkowitej i wiecznej. I wie, że to w Unii niemożliwe, bo tam niezawisłe sądy i wolne media to oczywistość – dodał Bosacki, przestawiając cele lidera PiS.

Źródło: NaTemat