Kosiniak-Kamysz trafnie podsumowuje władzę: protestują wszyscy oprócz członków zarządów państwowych spółek

Protestowali nauczyciele, lekarze i taksówkarze. Protestują pracownicy sądów i prokuratur, ratownicy medyczni, pielęgniarki i położne. Swój protest zapowiadają policjanci. Już niebawem jedyną zadowoloną z rządów PiS grupą będą członkowie zarządów spółek skarbu państwa – napisał prezes PSL, Władysław Kosiniak-Kamysz.

Ludowcy przypominają, że działacze PiS i Solidarnej Polski oraz ich rodziny pracują na świetnie opłacanych stanowiskach w spółkach skarbu państwa. Niektórzy zarabiają miliony złotych rocznie. Kaczyński rozdaje też dobrze płatne stanowiska w ramach swoistej korupcji politycznej, co zresztą może być przestępstwem, bo są na to odpowiednie przepisy kodeksu karnego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL przygotował m.in. listę tłustych kotów PiS i Solidarnej Polski, czyli osób będących na bardzo dobrze płatnych stanowiskach: