Ryszard Terlecki i Marek Suski są bohaterami artykułów w rosyjskich mediach. Szeroko opisuje się tam, zgodne z rosyjską doktryną polityczną, pomysły obu polityków PiS na wyjście naszego kraju z Unii Europejskiej.

Przypomnijmy, obie osoby to zaufani Jarosława Kaczyńskiego, którzy nie mówią nic, jeśli nie zgodzi się na to ich pryncypał. Jeśli i Terlecki i Suski w tym samym czasie wspominają o Polexicie, to znaczy, że mają na to błogosławieństwo Kaczyńskiego a prezes PiS sam rozmyśla jak tu wyprowadzić Polskę z Unii, żeby przestała mu przeszkadzać.

Reklamy

Słowa Suskiego i Terleckiego, będące w rzeczywistości przekazem Kaczyńskiego, są szeroko nagłaśniane w rosyjskich mediach. I nic dziwnego, Putin cieszy się, bo Polska wchodzi w przedostatni etap przygotowań do wyjścia z Unii Europejskiej. To spełnienie rosyjskich marzeń i realizacja planu rozbicia jedności Unii.

PiS realizuje rosyjską agendę i nikt dzisiaj nie powinien mieć co do tego wątpliwości. Płatni zdrajcy, pachołki Rosji i Putina, robią wszystko, aby zniszczyć jedność europejską i wciągnąć nasz kraj w rosyjską strefę wpływ.

Poprzedni artykułChciał 220 tys. złotych od przedsiębiorcy. Nie dostał, a potem zaczął go pomawiać w TVP
Następny artykułSuski idzie za ciosem. Przekonuje, że Unia traktuje nas jak… niewolnika