Jedna z największych afer PiS. Blisko 300 mln za bezwartościowe maseczki

TVN ujawnił jedną z największych afer władzy. Okazuje się, że PiS zmarnował prawie 300 milionów złotych na maseczki, które są bezwartościowe.

Rząd PiS chciał produkować maseczki ochronne. W tym celu przygotowano fabryki, hale, maszyny i materiały. Jednak w całym tym szaleństwie nie chodziło najwyraźniej o zdrowie pacjentów a dobry zarobek znajomych królika. PiS zmarnował więc blisko 300 milionów złotych, a żadna maseczka nie spełniała wymogów medycznych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pieniądze jednak przepłynęły. To jedna z największych afer tego rządu, która musi skończyć się zarzutami kryminalnymi i to patrząc od samej góry: Morawiecki, Dworczyk i wielu innych polityków jest w to umoczonych od samego początku.

Wiemy już bowiem jak działają mechanizmy władzy i jak podejmowane są decyzje. To grupa osób zgromadzonych wokół Morawieckiego decydowała o pomysłach, politycznym złocie i przekazywaniu gigantycznych pieniędzy.