Krzysztof Hetman mówi jak jest: Morawiecki z Kaczyńskim postradali zmysły

Krzysztof Hetman, wiceprezes PSL, bardzo ostro ocenił działania Kaczyńskiego i Morawieckiego.

Robienie polityki na Funduszu Odbudowy, który może być dla Polski ogromną szansą, jest dla mnie kompletnym szaleństwem. Wszyscy czekają na te pieniądze: przedsiębiorcy, samorządy, ochrona zdrowia, uczelnie czy organizacje pozarządowe. Morawiecki z Kaczyńskim postradali zmysły, że blokują te środki. Wystarczy wycofać się z Izby Dyscyplinarnej i część problemów natychmiast się zakończy. Zacietrzewienie PiS w tym względzie to nie tylko idiotyzm, ale i skrajna nieodpowiedzialność – mówił Hetman w wywiadzie dla Onetu.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

PiS chciałby być w Unii Europejskiej, która będzie dawała kasę, ale nie będzie patrzyła im na ręce, na wszechobecną korupcję polityczną, podporządkowanie wymiaru sprawiedliwości politycznym zleceniom, na brak poszanowania swobód obywatelskich, na brak przejrzystości wydatkowania środków publicznych i wpychania ich do kieszeni swoich działaczy. Kaczyński, jako mały dyktator nie może przeżyć tego, że Unia próbuje blokować szkodliwe dla obywateli działania rządu PiS. Dlatego dał zielone światło na rozpoczęcie projektu pod tytułem Polexit – dodał Hetman.

źródło: Onet.pll