[Counter-Box id="1"]

Na rolnictwo Unia Europejska przeznacza obecnie około 40 proc. swojego budżetu, czyli około 58 miliardów złotych rocznie. Spora część tych środków trafia na polską wieś. PiS chce doprowadzić do wyjścia Polski z Unii, co doprowadzi do zniszczenia wsi.

Kaczyński już próbował niszczyć wieś. To człowiek z miasta, który całe życie mieszkał w Warszawie, kompletnie nie rozumie potrzeb tego, co dzikiej się na wsi. W przypływie szczerości nazywał mieszkańców terenów pozamiejskich pijakami, złodziejaszkami.

Reklamy

Ustawa Piątka przeciwko wsi zakładała zniszczenie hodowli zwierząt. Epidemia ASF zdziesiątkowała gospodarstwa, doprowadziła tysiące rolników do ruiny. Sadownicy narzekają na rosnące koszty pracy i niemożność zebrania plonów. Wieś ubożeje, zanika.

Wielu ludzi ucieka ze wsi a Polska niedługo może stać się… importerem żywności. Dlaczego? Bo Morawiecki, Kaczyński czy Puda nie wiedzą co to ciężka praca na roli. Nie rozumieją znaczenia polskiej ziemi. Wyprzedają ją za to masowo obcym, z roku na rok coraz więcej ziemi trafia w obce ręce, w ręce kapitału zachodniego.

 

 

 

Poprzedni artykułTak się załatwia “fuchy” w państwie PiS. Wyciekły maile, zaufanego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego
Następny artykułW szkołach rozpoczęło się straszenie nauczycieli. Do tego doprowadził Czarnek