Przemysław Czarnek nie ma zamiaru zajmować się edukacja, woli polityczne spili i gierki. Zaprosił ostatnio Krzysztofa Bosaka z Konfederacji na spotkanie. Celem jest zniszczenie tej ostatniej partii i przejęcie jej przez PiS. Co Czarnek obiecał Bosakowi w imieniu Kaczyńskiego? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że PiS bardzo na Konfederację liczy.

Jednak nie tak łatwo przejąć posłów Konfederacji, bo ci rozumieją lepiej niż ktokolwiek, że konszachty z PiS i Kaczyńskim mogą dla nich oznaczać polityczną śmierć. Dzisiaj elektorat Konfederacji to zbuntowani ludzie, którzy nie chcą narodowego socjalizmu autorstwa PiS. Konfederacja musi postępować mądrze, aby nie odwrócono się od niej.

Reklamy

Czarnek, który nie przygotował szkół na rozpoczęcie roku edukacyjnego ani nie przejmuje się epidemią koronawirusa, pokazuje dobitnie że praca go nie interesuje, tylko polityka. I to jest jego największa porażka jako ministra edukacji. Powinien natychmiast złożyć dymisję.

Przemysław Czarnek to jedna z najciemniejszych postaci układu władzy.

Konfederacja jest kuszona przez PiS. Czarnek odpowiada za owo kuszenie albo, mówiąc wprost, za polityczną korupcję.

Poprzedni artykułKolejne środowiska stają w obronie Andrzeja Rozenka. Nadzieja Lewicy z dużym poparciem
Następny artykułZłowrogie słowa rzeczniki PiS. Polexit coraz bliżej? Oświadczenie komitetu partii Kaczyńskiego podejrzane