Doprawdy skąd oni biorą swoją kadry? Niedawno media obiegła informacja o prokuratorze Macieju W., który nago spacerował po Świdnicy.

Jak się okazało, W. to nominat Zbigniewa Ziobry. Jak podaje „Gazeta Wyborcza” swoja stanowisko otrzymał w trybie pozakonkursowym.

Reklamy

Nagi spacer nie jest tymczasem jedynym „wyskokiem” prokuratora. Prokuratura Krajowa, przyznała, że wobec Macieja W. toczyło się postępowanie dyscyplinarne oraz postępowanie karne. Miał się niewłaściwie zachowywać wobec jednej z policjantek. Podczas jednego ze szkoleń rzekomo chodził po korytarzu niezupełnie ubrany.

– W październiku 2020 r. decyzją Sądu Dyscyplinarnego przy Prokuratorze Generalnym prokurator ten został ukarany naganą za uchybienie godności urzędu prokuratorskiego. Polegało ono na tym, że będąc pod wpływem alkoholu narzucał się kobiecie. W tej sprawie zostało także z urzędu wszczęte postępowanie karne. Ostatecznie zakończyło się umorzeniem, a pokrzywdzona nie złożyła zażalenia na takie postanowienie – poinformowała Prokuratura Krajowa.

https://www.facebook.com/wwwswidnica24pl/posts/4515292315157809

Źródło: Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykułPILNE: Afera e-mailowa. Dworczyk potwierdził Morawieckiemu afery PiS w TVP, SOP, PAK i Funduszu Dróg!
Następny artykułKolejny sukces PiS. Inflacja jest coraz wyższa!