Własna gazeta, radio, internet. Opozycja musi dotrzeć na wieś i do małych miast.

Elektorat PiS jest izolowany od informacji na temat afer w PiS. Każda z tych afer musi zostać nagłośniona a wiedza o tym musi docierać na wieś i do małych miast, szczególnie tam, gdzie partia Kaczyńskiego ma wysokie poparcie.

Afera e-mailowa Dworczyka pokazała, że PiS szuka każdej okazji aby uderzyć w opozycję i demotywować elektorat prodemokratyczny. Jednocześnie układ z Nowogrodzkiej dysponuje aparatem propagandy, który pomija wszystkie afery, dziejące się na szczytach władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlatego opozycja musi zrobić wszystko, aby wiedza o aferach docierała tam, gdzie są wyborcy PiS. Sama mobilizacja elektoratu własnego nie wystarczy. Trzeba ludziom pokazać prawdę, która pozwoli im przejrzeć na oczy i zrozumieć ich trudną sytuację. Nie tylko o aferach, ale o inflacji, drożyźnie, zbliżających się podwyżkach.

Opozycja powinna dysponować własnymi gazetami, radiem, dużo działać w sieci. To zadanie równie ważne jak zajmowanie się bieżącą polityką. Polska pod rządami Kaczyńskiego zmierza wprost do przepaści a przyszłość naszego kraju jest realnie zagrożona. Zagrożone jest nasze bezpieczeństwo. Jeszcze można zatrzymać to szaleństwo.