[Counter-Box id="1"]

Niecodzienne wydarzenie, na które czekaliśmy 30 lat – mówił Marek Gróbarczyk podpisując na nowy most na rzece Regalicy pod Gryfinem. Nikt z obecnych dziennikarzy nie zapytał jednak o to, co takiego będzie się działo na Odrze i Regalicy, że potrzebny jest jakiś nowy most.

Pytamy więc my: ministrze Gróbarczyk, co pan będzie woził Odrą i  w jakim celu budowany jest nowy drogi most? Jakie plany ma rząd wobec rzek, że chcecie zainwestować tak duże pieniądze w projekt, który może nie mieć żadnego sensu? Niech pan publicznie odpowie, wytłumaczy Polakom na co wyrzuca pan potężne pieniądze, które ciężko zarabiamy i oddajemy w naszych podatkach. Jaki jest rzeczywisty cel pańskich działań.

Reklamy

Minister Gróbarczył twierdzi, że ów most to najpoważniejsze wąskie gardło dla żeglugi śródlądowej. Ale nie mówi, z jakiego powodu. Czy w ogóle zna odpowiedź? Czy to kolejna inwestycja, która jest dobrym tłem do zdjęć, ale nie ma żadnego sensu?

Czekamy na odpowiedź a pytamy publicznie, bo opinia publiczna powinna wiedzieć, że ów most może być kolejnym promem albo polskim samochodem elektrycznym. Ogromne pieniądze wyrzucone w błoto.

 

Poprzedni artykułDworczyk leaks: W PiS nerwowo z powodu ujawnienia kolejnych e-maili
Następny artykułPSL ostro krytykuje niszczenie firm za czasów PiS. Tak zwany Polski Ład to dramat dla wszystkich Polaków