Policja włamała się do mieszkania na podstawie donosu.

“W dniu dzisiejszym mój tato kupił na stacji benzynowej alkohol i pojechał z nim do domu. Zaznaczę że jak prowadził był TRZEŹWY a alkohol wypił dopiero w domu razem ze swoją żoną. Z tego co się orientuję to nie jest przestępstwem, prawda ?? Na stacji zauważył go jakże życzliwy sąsiad, który to zadzwonił na policję donosząc ze tato kieruje pod wpływem alkoholu !! (Co oczywiście było nieprawdą, widzial tylko tyle ze ten alkohol kupuje)

Reklamy

Nie spowodował żadnego wypadku ani nikomu nie wyrządził krzywdy. Nie zatrzymywała go policja w momencie kiedy jechał. Wrócił normalnie do domu a po jakimś czasie puka policja i żąda żeby jechał z nimi na pobieranie krwi w celu sprawdzenia poziomu alkoholu. Miał prawo się nie zgodzić i miał prawo nie wpuszczać ich do domu bo nic złego nie zrobił! Natomiast nasza wspaniała milicja nie poprzestała. Bez żadnego nakazu sądowego czy prokuratorskiego wyważyli drzwi i wywieźli go skutego w kajdany.

Co najlepsze pofatygował się aż sam zastępca komendanta oraz aż 5-6 radiowozów ! Przyszli uzbrojeni w tarcze i gaz ! Jak do najgorszych przestępców i patologii. Rozumiecie to?? Stan wyjątkowy … policja miała bronić granic i szukać uchodźców ale niee… Trzeba było wysyłać 10ciu ludzi i zastępcę komendanta żeby pojmać 50cio letniego emerytowanego policjanta. A Jedynym ich dowodem była subiektywna opinia naszego wspaniałego sąsiada .

Nie wierzę że to mogło się stać naprawdę. Nie możemy się czuć bezpiecznie we własnym domu. Nie mamy już żadnych praw ?? Wyważać drzwi do mieszkania ponieważ ktoś RZEKOMO kierował po pijanemu?! Nie mieści mi się to w głowie, mam zszargane nerwy… straciłam całkowicie szacunek do MILICJI! Ktoś za to odpowie.” 

napisał syn człowieka, którego funkcjonariusze zaatakowali we własnym mieszkaniu.

Państwo terroru staje się faktem

Poprzedni artykułKaczyński o Polakach: “Co drugi jest mizernym pijaczyną”
Następny artykuł“Magister” Pereira z TVP nie oddał nawet pracy dyplomowej. Kolejny oszust PiS