23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieGrupka kolesi udaje sąd w Sądzie Najwyższym

Grupka kolesi udaje sąd w Sądzie Najwyższym

Nielegalna izba poniesie odpowiedzialność karną, ale też moralną.

Pomimo wyroku trybunału sprawiedliwości Unii Europejskiej w Sądzie Najwyższej działa nielegalnie grupka kolesi, która uzurpuje sobie prawo do bycia jakąś izbą, która rzekomo ma dyscyplinować sędziów. Trudno ocenić to inaczej, niż bezprawie. Ludzie ci podlegają odpowiedzialności karnej i powinni zostać wydaleni z zawodu sędziego i otrzymać dożywotni zakaz sprawowania jakichkolwiek funkcji, związanych z prawem. Niech zajmą się konserwacją powierzchni płaskich – piszą internauci.

Reklamy

Ludzi tych musi spotkać ostracyzm środowiskowy i społeczny. Nie wolno im podawać ręki, rozmawiać z nimi. Ich rodziny muszą odczuć, że łamanie prawa i wysługiwanie się Kaczyńskiemu nie popłaca. Zamach na legalne instytucje prawa nie zostanie bez reakcji społecznej.

Grupka kolesi nie ma żadnej mocy prawnej, działają nielegalnie, popełniając przy okazji przestępstwo. Minimum sprawiedliwości to odebranie im w przyszłości niesłusznie pobranych wynagrodzeń, proces karny za przekroczenie uprawnień oraz wyrzucenie ze środowiska prawniczego.

Dość tej bezkarności.

Żadne decyzje tego gremium nie są legalne i nigdy nie będą.

 

 

Musisz o tym wiedzieć!