Sławomir Jastrzębowski z Salonu24, wcześniej naczelny Super Expressu, chciał zabłysnąć w sieci. Skompromitował się i dołączył do ludzi pokroju Jakiego. Ciekawe, dlaczego symbolem tej grupy jest dzban?

“Jak ustaliliśmy Donalda Tuska także nie było w ławach poselskich w czasie sejmowego przemówienia Mariana Banasia” – napisał Jastrzębowski.

Reklamy

Tusk nie jest posłem, więc nie musiał być w Sejmie. Jednak wpis Jastrzębowskiego jest ważną wskazówką przynależności tego “dziennikarza” do grupy osób blatujących się władzą. Wpisuje się bowiem w narrację, stosowaną przez PiS, o tym że wszystko to wina Tuska.

Nie panie Jastrzębowski, to wina Kaczyńskiego. Wysokie podatki, podwyżki cen energii, wzrost cen w sklepach, to wszystko wina Kaczyńskiego. Nie zmieni pan tego milionem swoich wpisów. Jarosław Kaczyński jest winny i ponosi pełną odpowiedzialność za całe zło, które dzieje się w Polsce. Bo dobra chwilowo nie ma. “Chcemy waszego najlepszego” zdaje się mówić Kaczyński, ale my panie Jastrzebowski nasze najlepsze wolimy zachować dla siebie.

 

Poprzedni artykułPiS chce zmusić ludzi do tego, aby się nie rozwodzili. Odpowiedź społeczeństwa będzie mocna: wypierdalać
Następny artykułOBRZYDLIWE! Minister PiS, Marlena Maląg opłakuje śmierć obrońcy pedofilów!