Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pod sąd za przekroczenie uprawnień i działanie na szkodę społeczeństwa

Kołodziejski pod sąd.

Brak realizacji ustawowych zadań, działanie na szkodę społeczeństwa, poprzez zaniechanie działań wobec TVP i doprowadzenie do sporu z największym sojusznikiem Polski, to główne zarzuty wobec członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


KRRIT zatrudnia 150 osób (!), ma gigantyczny budżet i nie potrafi realizować podstawowych zadań. Odpowiedzialność za to ponosi przewodniczący rady, Witold Kołodziejski. Dawny wiceburmistrz Ursynowa z ramienia PiS, radny wojewódzki i przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji powinien trafić pod sąd. I to jak najszybciej.

To co wyprawiają ci ludzie to nie tylko możliwe łamanie prawa ale przede wszystkim działanie na szkodę Polski. To przez Kołodziejskiego i jego gromadkę pisowskich aparatczyków z KRRiT jesteśmy w poważnym konflikcie z USA.