Polacy masowo umierają. To wina Jarosława Kaczyńskiego i rządu PiS

Śmierć zabiera coraz więcej Polaków. Naszych mam, ojców, dziadków, babć, cioć, wujków, ale też dzieci. Winny jest Jarosław Kaczyński i jego straceńcza polityka.

Jak można nazwać politykę, w efekcie której umiera najwięcej ludzi od czasów II Wojny Światowej? Polityka śmierci, którą uprawia Jarosław Kaczyński, to pozwolenie na to, aby rządzili ludzie bez kompetencji, kradnący publiczne pieniądze, biorący udział w licznych przekrętach, oszuści, przestępcy a przede wszystkim nieudacznicy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawa respiratorów, która do dzisiaj jest niewyjaśniona, pokazuje najlepiej jak działa państwo PiS. Pod dyktando nieznanych służb specjalnych kupiono wadliwe respiratory. Podpisał się pod tym Janusz Cieszyński, wiceminister zdrowia, oraz Łukasz Szumowski. Polacy stracili miliony. Cieszyński został awansowany, bo to znajomek Morawieckiego, Szumowski spokojnie chodzi na wolności. Ale obu panów dosięgnie jeszcze sprawiedliwość, bowiem przekręt na respiratorach jest zbyt duży, by bezkarnie funkcjonowali w polskim społeczeństwie.

Winny śmierci jest też Mateusz Morawiecki. To on sprowadził do Polski gigantyczny ładunek nienadających się do niczego maseczek, przepłacając i robiąc z tego szopkę dla telewizji.

140 tysięcy Polaków zapłaciło najwyższą cenę za politykę Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. 140 tysięcy ojców, matek, dzieci, wnuków, wujków, cioć, dziadków, babć. Naszych rodzin. Nie darujemy wam tego nigdy. Nigdy!