02 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieMorawiecki ukrył 290 miliardów zł długów Polski poza budżetem. To przestępstwo

Morawiecki ukrył 290 miliardów zł długów Polski poza budżetem. To przestępstwo

Poza budżetem jest 290 miliardów długów ujawnił Marian Banaś w wywiadzie dla Rzeczpospolitej. Oznacza to, że premier Mateusz Morawiecki brał udział w ukrywaniu przed społeczeństwem, wbrew przepisom, potężnego długu.

Prezes NIK, Marian Banaś, doskonale zna się na finansach publicznych. Owe 290 miliardów złotych to kwota gigantyczna. Jej ukrywanie przed społeczeństwem to sposób na przedłużenie sobie przez PiS władzy. Morawiecki wraz ze swoimi kolegami, w tym prezesem PFR, brał udział w decydowaniu o przesuwaniu gigantycznych środków poza budżet państwa. W ten sposób mógł udawać, że budżet jest w dobrym stanie i nie trzeba nic spłacać. Mówimy tu o zachowaniu typowym dla banksterów, ludzi podłych i nieuczciwych, którzy okradają klientów banków, inwestorów i akcjonariuszy.

Reklamy

Morawiecki przez długie lata w banku pracował i zapewne poznał wiele mechanizmów sztuczek finansowych. O braku uczciwości premiera świadczy fakt ukrywania przed społeczeństwem majątku. Do dzisiaj nie wiemy jaki dokładnie jest stan posiadania rodziny Morawieckiego.

 

Musisz o tym wiedzieć!