Pokazywanie w telewizji drastycznych zdjęć, które spreparowali Błaszczak i Kamiński, to przestępstwo – mówi znany adwokat.

Ci którzy w TVP zdecydowali o pokazaniu w głównym wydaniu „Wiadomości” materiałów o charakterze zoofilskim będą odpowiadać karnie z art.202 par.3 kk. Grozi za to do 12 lat – napisał Roman Giertych.

Reklamy

Ale problem z pokazywaniem zoofilskich zdjęć, które ministrowie pobrali z internetu przez TVP idzie dalej. Wiadomości oglądają dorośli ale też dzieci. Mamy do czynienia z demoralizowaniem młodocianych przez katolicki rząd. Jest to niedopuszczalne. Jednym materiałem TVP zniszczyło publiczną moralność bardziej, niż ktokolwiek inny.

Zrobiono to aby przykryć afery rządu PiS. I to jest również przyczynek do dyskusji o odpowiedzialności karnej Jarosława Kaczyńskiego. To jego decyzje doprowadziły do sytuacji dzisiejszej.

Telewizja stała się ściekiem. Niebezpiecznym i szkodliwym.

Przeżyłem 39 lat bez oglądania faceta uprawiającego seks z krową. A potem przyszedł katolicko-prawicowo-konserwatywny rząd i jego ministrowie – skomentował tą sytuację Maciej Jan Broniarz. Celnie.

Poprzedni artykułJest zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Błaszczaka, Kamińskiego i Żaryna
Następny artykułMichał Szczerba o Telewizji Polskiej: propagandowy syf za 2 miliardy rocznie odebrane chorym na raka