Marian Banaś jest jak bomba atomowa. Informacje, które ujawnia NIK, całkowicie niszczą wizerunek rządu i poszczególnych ministrów.

Dzisiejsza konferencja prasowa NIK wywołała polityczne trzęsienie ziemi. Na Nowogrodzkiej  snują plany o zatrzymaniu ważnej osoby z opozycji, aby przykryć efekt Banasia. Na Woronicza dwoją się i troją, by zbudować kolejne piętrowe kłamstwa. W siedzibie Centralnego Biura skrobią dno w poszukiwaniu haków na opozycję. A problem jest potężny. Przed chwilą Błaszczak i Kamiński zbłaźnili się pokazując fałszywe zdjęcia i dorabiając do tego śmieszną historię o rzekomych uchodźcach, więc spalili świetny temat do odwracania uwagi. Dzisiaj pomogłoby im tylko wyciągnięcie zdjęcia z kotem prezesa. Ale do tego się nie posuną.

Reklamy

Banaś okazał się bombą atomową. W połączeniu z ujawnionymi e-maili Dworczyka rozsadza cały rząd PiS i Solidarnej Polski od środka, niszcząc przy okazji głównego wroga Morawieckiego. Ziobro jest w sytuacji tragicznej, ale w tym wszystkim w tragicznej sytuacji jest też Morawiecki i Kaczyński.

Wszyscy teraz kombinują jak tutaj wyjść z tej matni. Wcześniejsze wybory, wyrzucenie Ziobry czy może gra w durnia, udając że się nic nie stało?

Brawo Marian!

 

Poprzedni artykułFundacja asystentki posła PiS dostała 10 mln z funduszu Ziobry. Wątpliwości wobec adresu w mieszkaniu
Następny artykułRobi sondaże dla Karnowskich. Jego fundacja dostała z Funduszu Sprawiedliwości 1,5 mln złotych!