Członek komitetu poparcia prezesa PiS oskarżany o pedofilię. „Ofiary chcą spojrzeć mu w oczy”

Wstrząsające śledztwo.

Dziennikarz śledczy Mariusz Zielke ujawnił, że członek komitetu poparcia Jarosława Kaczyńskiego, Krzysztof Sadowski, jest pedofilem. W wywiadzie z Polsat News Zielke zdradził, że ofiary zgłaszają się do niego „pod imieniem i nazwiskiem”, ale z ich ujawnieniem czeka dla dobra sprawy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– To często osoby z pierwszych stron gazet – zaznaczył dziennikarz. Ofiary miały od 10 do 17 lat w chwili, kiedy molestowania miał dopuszczać się Sadowski. Zielke poinformował, że ofiary chcą „iść do sądu i spojrzeć Sadowskiemu w oczy”. – Prawie wszystkie osoby, które się do mnie zgłosiły, są gotowe zeznawać – mówił Zielke.

Krzysztof Sadowski to przyjaciel prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W 2010 roku został członkiem komitetu poparcia prezesa PiS na prezydenta RP. Jazzman zaprzecza oskarżeniom dziennikarza.

Źródło: Mariusz Zielke / Polsat News / Wirtualna Polska