Zapomniany skandal z Kotecką. Chodziło o wpisy pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości na forum internetowym

Fot.: Materiały Prasowe

Edyta Żyła, Joanna Dębek i Piotr Matczuk z Ministerstwa Sprawiedliwości umieszczali na forum internetowym  wpisy wychwalające Patrycję Kotecką.

“Pani Patrycjo – powodzenia! Proszę się trzymać nie poddawać i ucywilizować tą TVP” – olus. “To niezwykła osoba. Dynamiczna i bardzo pracowita. A poza tym po prostu urodzona dziennikarka. Przed nią wielka kariera.” – żurnalista. “Chce się powiedzieć: wreszcie! Wreszcie może uda się poprawić wizerunek najważniejszych serwisów Telewizji Polskiej.” – maryna – można było przeczytać w 2007 roku na stronie Press.pl.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ministerstwo Sprawiedliwości potwierdziło dziennikarzom, że wpisów dokonywali Edyta Żyła, Joanna Dębek i Piotr Matczuk z biura prasowego ministerstwa. Na czyje polecenie? Ministrem sprawiedliwości był wtedy… Zbigniew Ziobro.

Matczuk pracuje dzisiaj w… Orlenie.

źródło: Gazeta Wyborcza